Hakkımızda

1978 yılında İstanbul’da, üretime başlayan ÖZMETAL-METAX geride bıraktığımız 38 sene içerisinde sektörönde dünyanın en tanınmış sayılı markalarından biri olmayı başarmıştır.

38 yıllık tecrübesi ve bilgisi ile firmamız bugün ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde aranan bir marka haline gelmiştir. Bu marka bilincinin oluşmasında istikrarlı fiyat politikası, ürün kalitesi ve satış sonrası müşteri ilişkileri büyük etken olmştur.

Firmamız, her yıl yenilediği teknolojisi ile, ürünlerimizi pazarın beğenisine sunmak için verimli bir şekilde çalışmaktadır. Temel ilkemiz kaliteli yerli malı üreterek çalışanlarımızın emeğini müşterilerimize sunmaktır.

 

On 1978, ÖZMETAL-METAX started production before 38 years ago in Istanbul and has become one of the worldís most recognized brand name in the sector.

Today our company become a preferred brand with 38 years experience and knowledge in exporting countries and in our country too, this well known brand formation has been a large factor to support stable price policy, product quality and after sales customer relations.

Our company is presenting goods to the appreciation of the market every year with renewed technology support. Our basic principle is to provide our customers with qualitfy domestic goods via employees works.